Zlata Knjiga

2023

1.mesto Lanzarote International Regata, razred: 49erFX, atlet: Jana Germani

14. mesto svetovni pokal Princesa Sofia Palma de Mallorca, razred: 49erFX, atleti: Jana Germani

2. mesto French Olympic Week Hyeres, razred: 49erFX, atleti: Jana Germani

12. mesto French Olympic Week Hyeres, razred: 49erFX, atleti: Carlotta Omari

9. mesto Paris 2024 Test Event Marseille, razred: 49erFX, atlet: Jana Germani

15. mesto Svetovno Prvenstvo Den Haag, razred: 49erFX, atlet: Jana Germani

3. mesto državno prvenstvo CICO, razred: 49erFX, atlet: Carlotta Omari

2. mesto na evropskem prvenstvu, razred: 49erFX, atlet: Jana Germani

3.mesto Under 17 Eurocup Koper, razred: 29er, atlet: Giuseppe Montesano

1. mesto Under 17 Regata Nazionale Ravenna, razred: 29er, atlet: Giuseppe Montesano

1. mesto Under 17 Regata Nazionale Formia, razred: 29er, atlet: Giuseppe Montesano

1. mesto Under 17 Regata Nazionale Lago di Como, razred: 29er, atlet: Giuseppe Montesano

3. mesto Evropsko Prvenstvo 29er Stockholm, razred: 29er, atlet: Caterina Sedmak

6. mesto Under 17 Evropsko Prvenstvo 29er Stockholm, razred: 29er, atlet: Giuseppe Montesano

1. mesto Under 17 italijansko mladinsko prvenstvo Lago di Garda, razred: 29er, atlet: Giuseppe Montesano

4. mesto Under 21 Svetovno Prvenstvo 470 Nida, razred: 470, atlet: Mija Škerlavaj

2. mesto slovensko prvenstvo Portorož, razred: 470, atlet: Mija Škerlavaj

3.mesto Under 17 Coppa Italia Formia, razred: 420, atlet: Noah Samuel Barbiero

3. mesto Under 17 Coppa Italia Lago di Garda, razred: 420, atlet: Noah Samuel Barbiero

9. mesto Under 17 Evropsko Prvenstvo 420 Gdynia, razred: 420, atlet: Noah Samuel Barbiero

22. mesto Under 17 Svetovno Prvenstvo 420 Alicante, razred: 420, atlet: Noah Samuel Barbiero

7. mesto Under 17 italijansko mladinsko prvenstvo Lago di Garda, razred: 420, atlet: Noah Samuel Barbiero

13. mesto Italia Cup Lago di Como, razred: ILCA 6, atlet: Luca Centazzo

2. mesto Slovensko Prvenstvo Koper, razred: ILCA 4, atlet: Zala Sterni

2. mesto Trofeo Optimist D’Argento Torbole, razred: Optimist, atlet: Giovanni Montesano

5. mesto Trofeo Optimist D’Argento Torbole, razred: Optimist atlet: Giulio Marassi

13. mesto Italijansko prvenstvo Marina di Ravenna, razred: Optimist, atlet: Giovanni Montesano

1. mesto  Svetovni Pokal J70 Corinthian Riva del Garda, razred: J70, atlet: Alexander Harej

1. mesto Italijansko Prvenstvo Melges 24 Riva del Garda, razred: Melges 24, atlet: Alexander Harej

1. mesto Rolex TP52 World Championship, razred: TP52, atlet: Jaro Furlani

2022

2. mesto Iberdrola MSC, razred: 49er FX, atlet: Jana Germani
3. mesto Svetovni pokal Princesa Sofia Palma de Mallorca, razred: 49er FX, atlet: Jana Germani
8. mesto Hyeres, razred: 49er FX, razred: 49er FX, atlet: Jana Germani
3. mesto Evropsko prvenstvo 49er Fx Aarhus, razred: 49er FX, atlet: Jana Germani
5. mesto Svetovni pokal Alianz Regatta, razred: 49er FX, atlet: Jana Germani
3. mesto Evropsko prvenstvo Danimarca, razred: 49er FX, atlet: Jana Germani
9. mesto Svetovni pokal Regata 2023, razred: 49er FX, atlet: Jana Germani
12. Svetovno prvenstvo Canada, Razred: 49er FX, atlet: Jana Germani
4. mesto Državno prvenstvo Cico, Razred: 49er FX, atlet: Jana Germani
11. mesto Mladinsko Svetovno prvenstvo ILCA4 Villamura, razred ILCA4, atlet: Luca Centazzo
10. mesto Evropsko prvenstvo Junior ILCA 4 Dziwnown Pl, razred ILCA4, atlet: Luca Centazzo
2. mesto Italia Cup Formia, razred ILCA4, atlet: Luca Centazzo
12. mesto Svetovni pokal Optimist Bodrum z italijansko raprezentanco, Bodrum, razred Optimist, Atlet: Giuseppe Montesano
1. mesto selekcija za Svetovno prvenstvo, razred Optimist, atlet: Giuseppe Montesano
3. mesto Državno prvenstvo Salerno, razred Optimist, atlet: Giuseppe Montesano
1. mesto Kinder Cup Ravenna, razred Optimist, atlet: Giuseppe Montesano
15. mesto in 1. mesto punce Barcolana Young, razred Optimist, atlet: Zala Sterni

13. mesto in 3. mesto punce, Slovensko Državno prvenstvo razred Optimist atlet: Zala Sterni
4. in 1. mesto med kadeti, Slovensko Državno prvenstvo razred Optimist, atlet: Giovanni Montesano
Ekipna zmaga Optimistov TPK Sirena v treh regatah J.K. Pirat Slovenija
2. mesto Evropsko prvenstvo razred Sportboat: atlet: Sandi Šuc
3. mesto Slovensko Državno prvenstvo razred 470, atlet: Miran Guštin
12. mesto Master Cup Balaton 470, razred 470, atlet: Miran Guštin
4. mesto European ORC sport boat, razred Melges 24, atlet: Miran Guštin

Priznanja CONI: Jana Germani je zmagala še enkrat bronasto medaljo Coni za DP 2020 Cona XIII in Luca Centazzo je
bil nagrajen za dosežke v letu 2021.

2021

1. mesto Svetovno prvenstvo U23 – 49er FX, Jana Germani

6. mesto Evropsko prvenstvo – 49er FX, Jana Germani

10. mesto Svetovno prvenstvo – 49er FX, Jana Germani

1. mesto Državno prvenstvo olimpijski razred CICO – 49er FX, Jana Germani

5. mesto Državno prvenstvo olimpijski razred CICO – 49er FX, Jan Pernarčič

1. mesto Svetovno prvenstvo – Melges 32, Jaro Furlani

1. mesto Svetovno prvenstvo – Club Swan 50, Jaro Furlani

3. mesto Svetovno prvenstvo – Tp52, Jaro Furlani

2. mesto Svetovno prvenstvo – Club Swan 42, Sandi Šuc

1. mesto Coppa del Rey – Club Swan 42, Sandi Šuc

2. mesto Državno prvenstvo U16 – Laser 4.7, Luca Centazzo

2. mesto Slovensko državno prvenstvo – Laser 4.7, Luca Centazzo

2. mesto Evropsko prvenstvo TEAM Race – Optimist, Giuseppe Montesano

13. mesto Evropsko prvenstvo – Optimist, Giuseppe Montesano

5. mesto Državno prvenstvo – Optimist, Giuseppe Montesano

3. mesto Slovensko državno prvenstvo – Optimist, Alessandro Mangione 

1. mesto Slovensko državno prvenstvo – Optimist Kadeti, Giulio Marassi

1. mesto Slovensko državno prvenstvo – Optimist Kadeti, Giovanni Montesano

4. mesto Slovensko državno prvenstvo – Optimist Ženske, Zala Sterni

 

2020

Odlični rezultati naših jadralcev na državnih prvenstvih olimpijskih razredov so prinesle klubu TPK Sirena prestižno 8. mesto v državnem merilu za klube 2020.  

1.mesto Državno prvenstvo- Swan 50, Jaro Furlani

2.mesto Državno prvenstvo – Melges 32, Jaro Furlani

1.mesto Evropsko prvenstvo U23 – 49er FX, Jana Germani

9.mesto Evropsko prvenstvo- 49er FX, Jana Germani

1.mesto Kieler Woche U23 – 49erFX, Jana Germani

1.mesto Italijansko prvenstvo olimpijski razred CICO- 49erFX, Jana Germani

2.mesto Italijansko prvenstvo olimpijski razred CICO- 49erFX, Carlotta Omari

3.mesto Italijansko prvenstvo olimpijski razred CICO- 470 mešane dvojice, Cecilia Fedel

5.mesto Italijansko prvenstvo olimpijski razred CICO- 49erFX, Tinej Sterni

8.mesto Italijansko prvenstvo olimpijski razred CICO, lestvica klubov

2.mesto Italijansko prvenstvo ženske – 420, Petra Gregori

2.mesto Italijansko prvenstvo U15- Laser 4.7, Luca Centazzo

1.mesto Slovensko prvenstvo U15 – Laser 4.7, Luca Centazzo

13.mesto Evropsko prvenstvo – Optimist, Giuseppe Montesano

2.mesto Italijansko prvenstvo – Optimist, Giuseppe Montesano

4.mesto Državno prvenstvo Coppa del Presidente – Optimist ženske, Zala Sterni

3.mesto Slovensko prvenstvo – Optimist, Giuseppe Montesano

3.mesto Slovensko prvenstvo- Optimist kadeti, Thomas De Bosichi

1.mesto Slovensko prvenstvo – Optimist kadeti ženske, Zala Sterni

4.mesto Italijansko prvenstvo Orc – Sandi Šuc

3.mesto Žensko Italijansko prvenstvo Match Race – Tom 28, Sara Zuppin

 

2019

2.mesto Hempel World Series Genoa -49er FX, Carlotta Omari

  1. mesto Državno prvenstvo-420, Petra Gregori

1.mesto Državno prvenstvo -ORC A, Jaro Furlani

1.mesto Državno prvenstvo -Melges32, Jaro Furlani

2.mesto Državno prvenstvo -ORC A, Sandi Šuc

2.mesto Evropsko prvenstvo -IRC, Sandi Šuc

1.mesto Italijansko prvenstvo olimpijski razred CICO-49erFX, Jana Germani

2.mesto Italijansko prvenstvo olimpijski razred CICO-49erFX, Carlotta Omari

1.mesto Državno prvenstvo Coppa Presidente – Optimist, Giuseppe Montesano

1.mesto Slovensko prvenstvo kadeti – Optimist, Giuseppe Montesano

1.mesto Slovensko prvenstvo kadeti ženske -Optimist, Zala Sterni

2.mesto Italijansko prvenstvo – 420, Petra Gregori

3.mesto Italijansko prvenstvo olimpijski razred CICO – 470 mešane dvojice, Cecilia Fedel

4.mesto Italijansko prvenstvo olimpijski razred CICO – 470 U23, Tinej Sterni

  1. mesto Italijansko prvenstvo – 420 U19, Tinej Sterni
  2. mesto Državno prvenstvo Kadeti – Optimist ženske, Zala Sterni

4.mesto Državno prvenstvo ženske – 420, Petra Gregori

  1. mesto Italijansko prvenstvo – ORC A, Sandi Šuc

10.mesto Italijansko prvenstvo olimpijski razred CICO, lestvica klubov

1.mesto medconska regata za državno selekcijo – Optimist lestvica za klube

1.mesto Barcolana 51 -cat.9, Franco Sedmak

3.mesto Barcolana 51 -cat. J70, Aleksander Harej

Bronasta medalja Valore Atletico CONI, Jana Germani

 

2018

1.mesto Državno prvenstvo olimpijski razred CICO 49FX

3.mesto Državno prvenstvo olimpijski razred CICO 49FX

8.mesto Evropsko prvenstvo Juniores 470

4.mesto Evropsko prvenstvo Juniores 49FX

7.mesto Državno prvenstvo Juniores 470

5.mesto Državno prvenstvo Juniores 420

5.mesto Državno prvenstvo Juniores 49FX

10.mesto Državno ekipno prvenstvo Optimist

1.mesto  Kadeti Optimist

4.mesto ženske Coppa Primavela

2.mesto Državno prvenstvo 420 Under 19

5.mesto Državno prvenstvo 420 Under 17

1.mesto Državno prvenstvo Maxi Yacht

2.mesto Državno prvenstvo RC44

1.mesto Državno prvenstvo ORC

3.mesto Državno prvenstvo ženske 420

3.mesto Trofeo CONI Open Bic

 

2017

2.mesto Evropsko prvenstvo 49erFX Jun., Kiel

3.mesto Evropsko prvenstvo 49erFX Jun., Kiel

1.mesto Italijansko prvenstvo Ženske 420, Talamone

1.mesto Italijansko prvenstvo Olimpijski razred 49erFX Jun., Rim

2.mesto Italijansko prvenstvo Olimpijski razred 49erFX Jun., Rim

2.mesto Italijansko prvenstvo Olimpijski razred Finn, Rim

3.mesto Italijansko prvenstvo Olimpijski razred 470 F, Rim

1.mesto Consko prvenstvo 420, Trst

1.mesto Italijansko prvenstvo ORC A, Monfalcone

1.mesto Italijansko prvenstvo ORC B, Monfalcone

2.mesto Državno prvenstvo FARR 40, Porto Cervo

2.mesto Državno prvenstvo RC 44, Marstrand

2.mesto Državno prvenstvo ORC B, Trst

2.mesto Evropsko prvenstvo Melges 32, Šibenik

3.mesto Italijansko prvenstvo Minialtura, Garda

 

2016

3.mesto Državno prvenstvo Ženske 420, Sanremo

2.mesto Italijansko prvenstvo Ženske 470, Formia

3.mesto Italijansko prvenstvo Juniores 470, Formia

1.mesto Državno prvenstvo RC44, Sotogrande

3.mesto Italijansko prvenstvo Altura, Palermo

1.mesto International Youth Cup 2016, Saint Petersburg

1.mesto International Youth Cup 2016, Saint Petersburg

1.mesto Italijansko prvenstvo J70, Sanremo

1.mesto Coppa Kadeti Optimist, Trieste

3.mesto Italijansko prvenstvo Finn, Formia

 

2015

Branko Brčin 2. mesto Državno prvenstvo razred J70

Sandi Šuc 3. mesto Državno prvenstvo razred ORC

Jaro Furlani 3. mesto Državno prvenstvo razred RC44

Alessio Spadoni 2. mesto Evropsko prvenstvo razred Laser

Carlotta Omari 2. mesto Državno prvenstvo ženske razred 420

Jana Germani in Sara Zuppin 1. mesto Državno prvenstvo ženske razred 420 under 17

Luca Centazzo 3. mesto Italijansko prvenstvo razred Optimist Primavela

Sandi Šuc 3. mesto Italijansko prvenstvo razred ORC

Alessio Spadoni 3. mesto Italijansko prvenstvo razred Laser

 

2014

Carlotta Omari 1. mesto Svetovno prvenstvo razred 420

Jaro Furlani 1. mesto Svetovno prvenstvo razred ORC MAXI

Jaro Furlani 2. mesto Svetovno prvenstvo razred RC44

Branko Brčin 1. mesto Evropsko prvenstvo razred J70

Sandi Šuc 1. mesto Evropsko prvenstvo razred ORC B

Branko Brčin 3. mesto Evropsko prvenstvo razred X-35

Carlotta Omari 1. mesto italijansko prvenstvo razred 420

Carlotta Omari 1. mesto italijansko prvenstvo ženske razred 420

Branko Brčin 1. mesto italijansko prvenstvo razred X-35

Alessio Spadoni 2. mesto italijansko prvenstvo Olimpijski razred Laser

 

2013

Branko Brčin 1. mesto Državno prvenstvo razred X-41

Jaro Furlani 1. mesto Državno prvenstvo razred RC44

Jaro Furlani 3. mesto Državno prvenstvo razred Farr35

Carlotta Omari 5. mesto Državno prvenstvo ženske razred 420

Branko Brčin 2. mesto Evropsko prvenstvo razred X-35

Branko Brčin 3. mesto Evropsko prvenstvo razred Ufo22

Carlotta Omari 1. mesto Evropsko prvenstvo Eurosaf razred 420

Carlotta Omari 4. mesto Italijansko prvenstvo assoluti razred 420

Branko Brčin 3. mesto Italijansko prvenstvo razred X-35

Carlotta Omari 1. mesto Italijansko prvenstvo ženske razred 420

Tinej Sterni 1. mesto Trofeo Italia Optimist Kinder + Sport

Tinej Sterni 2. mesto Italijansko prvenstvo razred Optimist kadeti

 

2012

Gaja Pelà 1. mesto Italijansko prvenstvo razred Optimist Primavela

Tinej Sterni 10. mesto Italijansko prvenstvo razred Optimist Kadeti

Carlotta Omari 2. mesto Italijansko prvenstvo razred 420

Matia Ugrin 4. mesto Italijansko prvenstvo razred 420

Carlotta Omari 2. mesto Italijansko prvenstvo ženske razred 420

Carlotta Omari 7. mesto Državno prvenstvo razred 420

Branko Brčin 2. mesto Državno prvenstvo razred Melges 20

Branko Brčin 3. mesto Državno prvenstvo razred X-35

Jaro Furlani 3. mesto Državno prvenstvo razred RC44

Branko Brčin 3. mesto Evropsko prvenstvo razred Melges 32

Sandi Šuc e Carlotta Omari 1. mesto Italijansko prvenstvo razred UFO

 

2011

Matia Ugrin 7. mesto Evropsko prvenstvo razred 420

Tinej Sterni 5. mesto Italijansko prvenstvo Optimist Primavela

Jaro Furlani 6. mesto Državno prvenstvo Farr40

Jaro Furlani 7. mesto Državno prvenstvo RC44

Aleš Omari 1. mesto Državno prvenstvo razred ORC

Branko Brčin 1. mesto Državno prvenstvo razred Meges 32

Peter Marzo Magno 12. mesto Italijansko prvenstvo razred Optimist – Coppa del Presidente

 

2007

Matia Ugrin 1. mesto Coppa AICO razred Optimist

Igor Simčič, Aleš Omari in Branko Brčin 1. mesto Barcolana kategorija MAXI na Esimit Europa

 

2006

Miran Guštin je preplul Atlantik na regati ARC

Matia Ugrin 3. mesto Coppa AICO razred Optimist

Nataša Valentič 3. mesto Italijansko prvenstvo ženske razred Europa

Maria Giovanna Svetez 5. mesto Italijansko prvenstvo ženske razred Europa

Giulia Ceschiutti 1. mesto Italijansko prvenstvo ženske razred Europa

Andrej Mocilnik 6. mesto Italijansko prvenstvo razred Snipe

Alex Debelis in Samuel Kralj 12. mesto Italijansko prvenstvo razred 420

Nataša Valetič v italijanski reprezentanci na Ženskem Evropskem prvenstvu razred Europa

Igor Simčič, Aleš Omari in Branko Brčin 1. mesto Barcolana kategorija MAXI na Esimit Europa

 

2005

Arianna Bogatec 5. mesto Evropsko prvenstvo ženske razred Europa

Arianna Bogatec 6. mesto Državno prvenstvo ženske razred Europa

Jaro Furlani in Daniel Piculin v italijanski reprezentanci Evropsko prvenstvo razred 49er

Nataša Valetič 3. mesto Italijansko prvenstvo ženske razred Europa

Andrej Gregori 4. mesto Giro d’Italia z posadko FVG

Nataša Valetič v italijanski reprezentanci na Ženskem Evropskem prvenstvu razred Europa

Igor Simčič, Aleš Omari in Branko Brčin 1. mesto Barcolana kategorija MAXI na Esimit Europa

 

2004

Andrej Mocilnik 3. mesto Evropsko prvenstvo razred Snipe

Andrej Mocilnik 5. mesto Italijansko prvenstvo razred Snipe

Alan Mahne Kalin v italijanski reprezentanci Evropsko prvenstvo razred Europa

 

2003

Jaro Furlani in Daniel Piculin 6. mesto absolutno Državno prvenstvo razred 420

Jaro Furlani in Daniel Piculin 3. mesto Evropsko prvenstvo juniores razred 420

Andrej Mocilnik 1. mesto Italijansko prvenstvo razred Snipe

Andrej Mocilnik 15. mesto Državno prvenstvo razred Snipe

Alan Mahne Kalin v italijanski reprezentanci Evropsko prvenstvo razred Europa

Igor Simčič, Peter Sterni in Aleš Omari 1. mesto Barcolana kategorija MAXI na Esimit Europa

 

2002

Jaro Furlani in Daniel Piculin 1. mesto Italijansko prvenstvo under 18 in 3. mesto absolutno razred 420

Igor Simčič, Peter Sterni in Aleš Omari 1. mesto Barcolana kategorija MAXI na Esimit Europa

 

2001 – Jaro Furlani in Daniel Piculin 1. mesto Državno prvenstvo under 16 razred 420

1999 – Arianna Bogatec 1. mesto Italijansko prvenstvo ženske razred Europa

1998 – Arianna Bogatec 1. mesto Italijansko prvenstvo ženske razred Europa

1997 – Arianna Bogatec 1. mesto Italijansko prvenstvo ženske razred Europa

1997 – Berti Bruss, Andrej Gregori in Davorin Starc 1. mesto regata Rimini–Corfù–Rimini na barki Fanatic

1996 – Arianna Bogatec 12. mesto Olimpijske igre Atlanta

1996 – Aleš Omari v italijanski reprezentanci na Evropskem prvenstvu razred Laser

1996 – Andrej Mocilnik v italijanski reprezentanci Svetovno prvenstvo razred Snipe

1996 – Andrej Mocilnik v italijanski reprezentanci na Evropskem prvenstvu razred Europa

1996 – Andrej Mocilnik 1. mesto Italijansko prvenstvo juniores razred Snipe

1995 – Arianna Bogatec 1. mesto Državno prvenstvo ženske razred Europa

1995 – Andrej Mocilnik v italijanski reprezentanci na Evropskem prvenstvu razred Europa

1994 – Arianna Bogatec 1. mesto Državno prvenstvo ženske razred Europa

1994 – Ivan Zidarič v italijanski reprezentanci juniores Evropsko prvenstvo razred Laser

1993 – Arianna Bogatec 1. mesto Državno prvenstvo ženske razred Europa

1993 – Katja Omari v italijanski reprezentanci juniores Evropsko prvenstvo juniores razred Europa

1992 – Arianna Bogatec 1. mesto Državno prvenstvo ženske razred Europa

1992 – Arianna Bogatec 8. mesto Olimpijske igre v Barceloni

1991 – Arianna Bogatec 1. mesto Državno prvenstvo ženske razred Europa

1991 – Arianna Bogatec 2. mesto Državno prvenstvo razred Europa

1991 – Andrej Mocilnik 7. mesto Italijansko prvenstvo razred Optimist

1990 – Arianna Bogatec 1. mesto Državno prvenstvo ženske razred Europa

1987 – Arianna Bogatec 1. mesto Državno prvenstvo ženske razred Europa

1987 – Arianna Bogatec 3. Absolutno in 1. juniores Državno prvenstvo razred Europa

1984 – Peter Sterni v italijanski reprezentanci na Evropskem prvenstvu razred Optimist

1984 – David Poljšak in Aleš Žetko sta preplula Jadransko morje od Cervie do Pule z jadralno desko

1983 – Lorenzo Bogatec v italijanski mladinski reprezentanci razred Finn

1981 – Davorin Starc je dosegel prvo zmago za TPK Sireno na conskih regatah razred Optimist

podobni post
Trofeja Princesa Sofia 2024: zlato za Jano Germani!

V Palmi de Mallorci sta Jana Germani (TPK-CNT Sirena in Marina Militare) in Giorgia Bertuzzi osvojili prvo mesto na Trofeji Princesa Sofia...



Mednarodni Miting 420/ILCA4-6-7

23 in 24 marca 2024 je v Tržaškem zalivu potekala mednarodna regata v razredih 420 in ILCA 4-6 v organizaciji Tpk-Cnt Sirena in SVBG,...



N. Barbiero in G. Montesano na Evropsko prvenstvo

Ancona - Naš Noah Samuel Barbiero si je skupaj z krmarjem Matteom Mionijem iz SVBG na zadnji selekcijski regati razreda 420, priboril...



5 X 1000

Zahvaljujemo se vsem članom, ki so lani našemu klubu namenili 5‰ davka IRPEF To je prispevek, ki ga predvideva zakon št 266 z dne...



Naši sponzorji

Smo člani