JANA GERMANI TRETJA NA SVETOVNEM PRVENSTVU 49er FX

Jana Germani je na svetovnem prvenstvu v olimpijski klasi 49erFX skupaj s flokistko Giorgio Bertuzzi osvojila bronasto kolajno. Vrhunski rezultat je izjemna popotnica v pričakovanju poletnih olimpijskih iger. V zaključni regati za kolajne sta se Germanijeva in Bertuzzijeva borili do konca in zasedli 7. mesto, za seboj pa sta pustili Avstralki Harding-Wilmot in Brazilki Grael-Kunze.

»Ponosna sem, da sva na svetovnem prvenstvu, na katerem so nastopile vse najboljše posadke, osvojili bronasto kolajno. Prepričana sem, da v prihodnje lahko še izboljšava izid in ciljava na višja oziroma na prvo mesto,« je po zaključku zadnje regate, pred uradnim podeljevanjem kolajn, dejala Jana Germani, članica italijanske ekipe vojne mornarice in članica tržaškega kluba TPK Sirena. Svetovni prvakinji sta Nizozemki Aanholt in Duetz, podprvakinji pa Švedinji Bobeck in Netzler.

podobni post
REGATA STOLETNICE SIRENA CUP

Ob stoti obletnici kluba prireja TPK Sirena jubilejno regato 8 junija 2024...

Trofeja Princesa Sofia 2024: zlato za Jano Germani!

V Palmi de Mallorci sta Jana Germani (TPK-CNT Sirena in Marina Militare) in Giorgia Bertuzzi osvojili prvo mesto na Trofeji Princesa Sofia...

Mednarodni Miting 420/ILCA4-6-7

23 in 24 marca 2024 je v Tržaškem zalivu potekala mednarodna regata v razredih 420 in ILCA 4-6 v organizaciji Tpk-Cnt Sirena in SVBG,...